#

به گزارش روابط عمومی آموزشگاه بازیگری توانش، آخرین جلسه کلاس بازیگری مقدماتی یک (ترم تابستان ۱۴۰۰) گروه سنی ۱۰ تا ۱۶ سال پنج شنبه هشتم مهرماه هزار و چهارصد در حضور والدین هنرجویان برگزار گردید. در ابتدا «بهزاد زهرایی» مدرس کلاس به تشریح فعالیت های کلاس در طول ترم پرداخت و گزیده ای از عملکرد کلاس را بیان نمود. سپس هنرجویان کلاس به اجرای اتودی نمایشی پرداختند. بعد از آن «داود زارع» مدیر آموزشگاه بازیگری توانش طی سخنانی کارکرد آموزشگاه در فصل تابستان را برشمرد و همچنین اضافه نمود که مهم ترین دغدغه ما در این فصل و با توجه به شیوع پاندمی، پویایی هنرجویان به ویژه نوجوانان است. ما به این نکته واقف هستیم که به واسطه حرکت، ایجاد انگیزه و همچنین حمایت از نسل جوان است که می توان به آینده امیدوار شد و همین حس خوب را به سایرین انتقال داد. او در پایان از خانواده ها که در این شرایط سخت بیماری و اقتصادی به توانش اعتماد نموده اند و فرزندان خود را به مرکز تئاتر توانش آورده اند، قدردانی کرد. در انتهای برنامه نیز با اعطای مدارک پایان دوره مقدماتی یک و همچنین اهدای یک جلد از آخرین کتاب آقای بهزاد زهرایی به هنرجویان این مراسم خاتمه یافت.

شایان ذکر است دوره دوم این کلاس تحت عنوان بازیگری مقدماتی دو از پنج شنبه ۲۲ مهرماه آغاز خواهد شد. علاقمندان می توانند با شماره تلفن های آموزشگاه ۲۰۶-۷۷۸۸۸۲۰۵ تماس گرفته و از شرایط ثبت نام مطلع گردند.

هنرجویان این کلاس که موفق به دریافت گواهی نامه های پایان دوره شدند عبارت بودند از:

امیرمهدی طائفه نفر/ محمد افضلی فر/ حانیه سادات حسین/حنانه سادات حسینی/ زهرا جمالی/ یگانه رزاقی/ سارینا جعفری مقدم/ صبا جهانگیری/ عرشیا صادقی نیا/ تینا شریف زاده/ نسرین غلامی/ رژینا خزایی

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

tavnesh,

با شماره تلفن های آموزشگاه تماس بگیرید.
02177888205
02177888206